Wild Zero

Wild Zero

Jaapan 2000; lavastaja Tetsuro Takeuchi; stsenaristid Satoshi Takagi ja Tetsuro Takeuchi; osades Guitar Wolf, Drum Wolf, Bass Wolf, Masashi Endo, Kwancharu Shitichai

Punk-bänd Guitar Wolf on ainuke, mis seisab maailma säilimise ja tulnuk-zombie’de vahel. Rock’n’roll peab päästma maailma! Nii valjusti, lärmakalt, ülevoolavalt, vägivaldselt, koomiliselt kui võimalik! Rock’n’roll has no boundaries! Nagu postrilgi öeldakse: Trash and Chaossss!!! Üks oli veel – !

Üllatuslikult on aga just Armastus siin üsna kesksel kohal, ja märksõnaks on taaskord: Love knows no boundaries! Ace’i ja Tobio vaheline armastus ei tea ka soorollidest midagi, kuigi peenise näkkukargamine esimese korraks ära ehmatab, läheb ta siiski tagasi keset zombie-möllu Tobiot päästma ja kõikevõitvat suudlust taga nõudma. Lõpus leiab aset vist filmi parim stseen – zombie-love: kaks äbarikust armastajat, kes oma inimsuse ajal ei saanud teineteisega kuidagi hakkama, leiavad end suurimast armastusevannist just pärast elavaks surnuks muutumist – milline ilus sõbrapäevakaart:Rohkem nagu ei oskagi midagi öelda; ärge zombie’stuge, tehke nalja ja lõbutsege. Kogu hingest, ega siis tulnuk-meteoriiditorm ka midagi teha ei saa. Head palmipuudepüha ja – ROCK’N’ROLL!!!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s